OBRAZ SNŮ

Pořízením obří obrazovky riskujete, že vám přátelé budou nosit archivní vína, luxusní sýry a děti dokonce začnou uklízet... jen abyste jim pustili tu “úžasnou telku”. Hold riskovat se někdy musí.

NA VELIKOSTI ZÁLEŽÍ

  • Obří obrazovky mají neuvěřitelně velkou úhlopříčku (až 340 cm). ANO, skutečně více než tři metry obrazové plochy v jejíž útrobách se skrývá zcela unikátní technologie.
  • Už žádný podivně zvlněný a pokřivený obraz na nekontrastním bílém plátně. Dokonale rovný metalický povrch vám naservíruje obraz přesný a ostrý jako samurajský meč. Ten rozdíl musíte vidět! Až vám v předváděcím studiu pustíme ukázky, už nebudete chtít pryč. Nevadí, čaje máme dost.
  • Realistický obraz vás svou plochou doslova pohltí. Vtáhne vás do děje živěji než sál multikina... a zatímco ostatní u svých “velkých” televizí mhouří oči a zaostřují na zmenšeniny, u vás doma pobíhají postavy v životní velikosti.
  • Máte strach, že je obří obrazovka do vašeho obýváku až neúměrně přerostlá? Naopak, menší místnost je výhoda! Obří obrazovky se pyšní neuvěřitelně malou pozorovací vzdáleností (viz video ukázka níže), aby vás nekompromisně vcucly přímo do epicentra děje.
  • Výhodou také je, že vypnutá obří obrazovka je natolik designově příjemná, že ji vaše žena nejspíš ocení jako hezký doplněk interiéru. Za nevzhledné rolovací plátno by vám mohla utrhnout ruce a vypíchnout oči :-)

Není nic zábavnějšího, než porovnávat realitu s promítanými záběry vlastních dětí (v životní velikosti a ve 3D!)... a pak s blízkými hádat, které z vašich ratolestí si skutečně hraje na koberci... a které jde "stopnout", zrovna když se tak rozkošně směje.

VIDEO

UKÁZKA

(c) Copyright 2012 - Obří Obrazovky. Všechna práva vyhrazena. Vyrobila agentura NAUSUS s.r.o.

 

Chci velký obraz | Chci kvalitní přehrávač | Chci tvořit ve 3D